Terakhir dikemaskini : 16 August 2017 10:59:15 AM
Panduan Pengguna
A+ a- R

Direktori Kakitangan Akademi | Jumlah Kakitangan Akademi adalah seramai : 65 orang

Carian Rekod Kakitangan
Nama Kakitangan Jawatan Gred No Telefon Email
Pejabat Pengarah
Muhammad Kifli bin Ma Hassan Pengarah KP52 06.2692601 (ext : 101) kifli@jpj.gov.my
Adam bin Derusman Timbalan Pengarah KP48 06.2692613 (ext : 113) adam@jpj.gov.my
Noraida binti Mohammad Hazani PA KP19 06.2692666 (ext : 171) noraida.hazani
Bahagian Korporat Dan Pembangunan Latihan & Pengurusan Kualiti
Hashim bin Borham Ketua Program (C) KP44 06.2692654 (ext : 154) bhashim@jpj.gov.my
Masrah binti Mail Penyelaras Program Kanan (C) KP32 06.2692668 (ext : 168) masrah@jpj.gov.my
Rudy Faizal bin Md Jali Penyelaras Program (C) 06.2692666 (ext : 126) rudy@jpj.gov.my
Othman bin Sitam Pegawai Projek Kanan (C) KP22 06.2692685 (ext : 185) othman.sitam@jpj.gov.my
Mohd Al Fadhil bin Mat Daud Pegawai Projek (C) KP19 06.2692666 (ext : 207) alfadhil@jpj.gov.my
Mohd Iskandar bin Mohd Taib Pegawai Projek (C) KP19 06.2692666 (ext : 207) iskandar.taib@jpj.gov.my
Program Pengajian Pelesenan Pemandu dan Kenderaan
Abdul Razak bin Bakar Ketua Program KP44 06.2692667 (ext : 167) arazak@jpj.gov.my
Unit Pengajian Pelesenan Pemandu
Johari bin Md. Diman Penyelaras Program Kanan (M) KP32 06.2692679 (ext : 179) djohari@jpj.gov.my
Ismail bin Hashim Penyelaras Program (M) KP29 06.2692676 (ext : 176) ismailh@jpj.gov.my
Muhammad Nawawi bin Hj. Muhamad Pegawai Projek Kanan (M) KP22 06.2692632 (ext : 132) mnawawi@jpj.gov.my
Mohd Faizzuddin bin Mohd Noor Pegawai Projek (M) KP22 06.2692623 (ext : 123) faizzuddin@jpj.gov.my
Razikin binti Sakaria Pegawai Projek (M) KP19 06.2692623 (ext : 123) razikin@jpj.gov.my
Unit Pengajian Pelesenan Kenderaan
Mohd Faizal bin Ramlee Pegawai Projek Kanan (L) KP22 06.2692686 (ext : 186) rfaizal@jpj.gov.my
Mohd Fadly bin Suradi Pegawai Projek (L) KP19 06.2692638 (ext : 138) fadly.suradi@jpj.gov.my
Program Pengajian Penguatkuasaan dan Undang-Undang
Tan Kim Loon Ketua Program (K) KP44 06.2692693 (ext : 193) kltan@jpj.gov.my
Unit Pengajian Undang-Undang
Zulkarnain bin Sulaiman Penyelaras Program Kanan KP32 06-2692689 (ext : 189) szulkarnain@jpj.gov.my
Mohd Osmera bin Yaakop Pegawai Projek Kanan (U) KP22 06-2692618 (ext : 118) osmera@jpj.gov.my
Muhamad Norkhairi bin Tarmuzi Pegawai Projek Kanan (U) KP22 06.2692694 (ext : 194) norkhairi@jpj.gov.my
Unit Pengajian Penguatkuasaan
Hairul bin Azmi Penyelaras Program Kanan (K) KP32 06.2692605 (ext : 105) hairul.azmi@jpj.gov.my
Mohd Ikhwan bin Sapuan Penyelaras Program (K) AB29 06.2692634 (ext : 134) ikhwan.sapuan@jpj.gov.my
Jumarlan bin Djuharno Pegawai Projek Kanan (K) KP22 06.2692666 (ext : 195) jumarlan@jpj.gov.my
Ameran bin Ambak Pegawai Projek Kanan (K) AB22 06.2692660 (ext : 160) ameran@jpj.gov.my
Mohamad Fadzli bin Abdul Razak Pegawai Projek (K) KP19 06.2692666 (ext : 197) mfadzli.arazak@jpj.gov.my
Program Pengajian Kejuruteraan Automatif
Mohd Amirul bin Zainal Ketua Program (KA) J44 06.2692603 (ext : 103) mohdamirul@jpj.gov.my
Imran bin Zainal Penolong Jurutera (KA) JA36 06.2692666 imran@jpj.gov.my
Radzali bin kasim Penolong Jurutera (KA) JA29 06.2692665 (ext : 165) radzali.kasim@jpj.gov.my
Mohammad Zamri bin Ali Penolong Jurutera (KA) JA29 06.2692683 (ext : 162) zamri.ali@jpj.gov.my
Nazri Bin Mohamad Penyelaras Program (KA) AB29 06.2692683 (ext : 183) nazri.mohamad@jpj.gov.my
Program Pengajian Teknologi Maklumat
Rosly bin Aman Penyelaras Program Kanan (IT) FA32 06-2692609 (ext : 109) rosly@jpj.gov.my
Sarzwana binti Sarbani Penyelaras Program (IT) FA29 06-2692713 (ext : 213) sarzwana@jpj.gov.my
Nurulfahizalluffi bin Mohny Pegawai Projek (IT) FT19 06-2692664 (ext : 164) nfahizalluffi@jpj.gov.my
Bahagian Pengurusan
Pn. Thanalechumi a/p Supraniam Pendaftar M44 06-2692606 (ext : 106) thanalechumi@jpj.gov.my
Unit Pentadbiran
Sahariyah binti Shaari Penolong Pegawai Tadbir (T) N32 06.2692613 (ext : 110) sahariyah@jpj.gov.my
Noridah binti Samsudin Pembantu Tadbir Kanan N22 06.2692612 (ext : 112) noridah.samsudin@jpj.gov.my
Missyarina binti Misran Pembantu Perpustakaan Kanan S22 06.2692699 (ext : 159) missyarina@jpj.gov.my
Zakiah binti Jaafar Pembantu Tadbir (T) N19 06.2692710 (ext : 210) zakiah.jaafar@jpj.gov.my
Mohd. Irham bin Abdul Rahim Pembantu Tadbir (D) N19 06.2692627 (ext : 127) irham@jpj.gov.my
Jefrey bin Kasim Pembantu Operasi (D) N11 06.2692630 (ext : 128) jefrey@jpj.gov.my
Mohd Zuki bin Md.Razali PKB H11 06.2692631 (ext : 131) zuki@jpj.gov.my
Azme bin Aji PKB H11 06.2692663 (ext : 163) azme@jpj.gov.my
Unit Pengurusan Sumber Manusia
Maziah binti Zainal Penolong Pegawai Tadbir N32 06.2692614 (ext : 114) maziah.zainal@jpj.gov.my
Roslinda binti Mohamad Rasit Pembantu Tadbir N19 06.2692615 (ext : 115) roslinda.rasit@jpj.gov.my
Unit Kewangan
Sufian bin Md Yunus Penolong Akauntan (W) W29 06.2692670 (ext : 170) mysufian@jpj.gov.my
Norasyikin binti Md Isa Pembantu Tadbir (W) W22 06.2692633 (ext : 133) syikin.isa@jpj.gov.my
Nur Fatjaria binti Hassan Pembantu Tadbir (W) W19 06.2692653 (ext : 153) fatjaria@jpj.gov.my
Ros Mariah binti Malik Pembantu Tadbir (W) N19 06.2692616 (ext : 116) rosmariah.malik@jpj.gov.my
Unit Domestik
Ariza Liyana binti Yahya Penolong Pendaftar Kanan (D) N32 06.2692706 (ext : 206) arizaliyana@jpj.gov.my
Hanum binti Kasim Pembantu Tadbir (D) N19 06.2692630 (ext : 130) hanum.kasim@jpj.gov.my
Mohd. Farid bin Md. Razali Pembantu Awam (D) N11 06.2692630 (ext : 130) mfarid@jpj.gov.my
Unit Pengurusan Aset dan Stor
Zulkifli bin Mohd Mokhtar Penolong Pegawai Tadbir N29 06.2692666 zulkifli.mokhtar@jpj.gov.my
Nabiha binti Kepol Pembantu Tadbir N19 06.2692666 nabiha.kepol@jpj.gov.my
Nadia binti Mohd Dari Pembantu Operasi N11 06.2692666 mdnadia@jpj.gov.my
Akademi Wilayah Utara
Abd Rahim bin Abdullah Komandan (U) KP29 04.9665414 abdrahim.abdullah@jpj.gov.my
Zulkarnain bin Kamarudin Pegawai Projek Kanan (U) KP22 04.9665414 kzulkarnain@jpj.gov.my
Nor Ashikin binti Nor Arham Pegawai Projek (U) KP19 04.9665414 ashikin.norarham@jpj.gov.my
Tengku Amirul Naim bin Tuan Soh Pegawai Projek (U) KP19 04.9665414 amirulnaim@jpj.gov.my
Akademi Wilayah Timur
Mohd Nazir bin Sheikh Ahmad Komandan (T) KP32 09.7411666 mohdnazir@jpj.gov.my
Sakrri bin Mukhtar Pegawai Projek Kanan (T) KP22 09.7411666 sakrri@jpj.gov.my
Akademi Wilayah Selatan
Ahmad Said bin Man Komandan (S) KP32 07.2266152 ahmadsaid.man@jpj.gov.my
Mohamad Faris Bin Mahd Yusoff Pegawai Projek Kanan (S) KP22 07.2266152 mohdfaris@jpj.gov.my
Mohd Ridzuwan bin Jamil Pegawai Projek (S) KP19 07.2266152 ridzuwan.jamil@jpj.gov.my